دسترسی به اخبار بدون سانسور چشمانم را به روی حقیقت فالون دافا گشود

«همیشه تصور می‌کردم رهبران چین باید مهربان و بی‌گناه باشند و اینکه چین قدرتمند و موفق است. انتظار نداشتم ببینم رژیم کمونیست اینقدر شرور و بی‌شرم‌ است. همانطور که وب‌سایت‌های خارج از کشور را می‌دیدم، در نهایت به واقعیت جامعه‌مان پی بردم. این جریان دیدگاه‌هایم را تغییر داد و مرا قادر ساخت درست را از نادرست تشخیص دهم. فهمیدم که باید چه موضعی را انتخاب کنم و کدام سمت را بگیرم.»

نیویورک: استقبال بیش از 90 مسئول منتخب از بازگشت شن یون به مرکز لینکلن

چاک شومر، رهبر دموکرات‌های مجلس سنای ایالات متحده، نوشت: «افتخار می‌کنم که هنرهای نمایشی شن یون در نیویورک خانه‌ای پیدا کرده است.» همچنین به‌منظور استقبال از اجرای ۲۰۱۹ این گروه در مرکز لینکلن، جری نادلر، نماینده ایالات متحده، نوشت: «در عصری که آزادی هنری در چین محدود شده است، توانایی هنرمندان شن یون که سنت‌های اصیل چین و ارزش‌های اخلاقی برای زندگی را بر روی صحنه می‌آورند، ارزشمندتر از همیشه است.»

۹۳۱ تمرین‌کننده فالون گونگ به‌دلیل ایمان‌شان، در سال 2018 محکوم شده‌اند

حکم‌های صادره برای کسانی که از نفی ایمان‌شان به فالون گونگ امتناع ورزیدند، بین 4 ماه تا 14 سال حبس بوده است. نود و پنج تن از این تمرین‌کنندگان 65 ساله یا در سنین بالاتر هستند. ده تن که حدود 70 سال یا بیشتر هستند به 7 سال و چهار نفر که حدود 80 سال یا بیشتر هستند به 4 سال حبس محکوم شدند. 258 نفر علاوه بر محکومیت به حبس، به‌علت جریمه‌ای که دادگاه تعیین یا پلیس از آنها اخاذی کرد، مجبور به پرداخت پول شدند.

نیوکاسل، انگلستان: «جهان به فالون گونگ نیاز دارد»

گروهی از تمرین‌کنندگان در ۶ ژانویه در مرکز شهر نیوکاسل واقع در کنار رودخانه تاین فعالیت‌هایی را برگزار کردند تا فالون گونگ را به عموم معرفی کرده و درباره آزار و شکنجه این تمرین به دست حزب کمونیست چین با مردم صحبت کنند.

زوجی به‌دلیل تمرین فالون دافا محبوس شدند، شوهر بعد از اینکه در زندان تحت عمل نای‌بُری قرار گرفت، به قید ضمانت پزشکی آزاد شد

زندگیِ آقای ژنگ شیانجین پس از تحمل دو سال حبس در خطر است. او به‌دلیل ایمانش به فالون گونگ زندانی شد. معلوم نیست که آقای ژنگ در زندان تحت چه بدرفتاری قرار گرفته بود که برای تنفس او را تحت عمل نای‌بُری قرار دادند.

به‌خوبی تزکیه‌ کردن در محیط کار جدید

این تمرین‌کننده توضیح می‌دهد که چگونه پذیرش شغلی رده پایین، به او کمک کرد تا وابستگی‌هایش را شناسایی کرده و آنها را از بین ببرد.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2019