قطعنامه مجلس سنای آرکانزاس خواستار خاتمه آزار و شکنجه و برداشت اجباری اعضای بدن تمرین‌کنندگان فالون گونگ در چین شد

مجلس سنای آرکانزاس با رأی اکثریت قطعنامه« اس‌آر‌۱۴» را در تاریخ 28 فوریه 2019 تصویب کرد تا نمایندگان کنگره ایالات متحده و هیئت نمایندگان کنگره آرکانزاس را ترغیب کند که برای پایان دادن به برداشت اجباری اعضای بدن زندانیان عقیدتی در جمهوری خلق چین اقدامی انجام دهند. «این قطعنامه از دولت چین خواستار توقف فوری برداشت اجباری اعضای بدن از همه زندانیان و زندانیان عقیدتی و توقف فوری آزار و شکنجه فالون گونگ و آزادی فوری تمام تمرین‌کنندگان فالون گونگ و سایر زندانیان عقیدتی شد.»

حمایت از فالون گونگ در کنفرانس آزادی مذهبی در تایپه: «شما در سمت درست تاریخ هستید»

مقاماتی از آمریکا و انگلستان و اعضای سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشر در این کنفرانس، تمرین‌کنندگان فالون گونگ را بخاطر پایداری‌شان ستودند و آزار و شکنجه جاری در چین را محکوم کردند. سفیر ایالات متحده در زمینه آزادی مذهبی بین‌المللی گفت: «دولت چین در حال جنگ با ایمان است. این جنگی است که آنها برنده نخواهند شد.»

گزارش مینگهویی: دستگیری ۱۰۱ تمرین‌کننده فالون گونگ در فوریه 2019

وب‌سایت مینگهویی تأیید کرده است که در فوریه 2019 تعداد 101 تمرین‌کننده فالون گونگ در چین دستگیر و 86 نفر توسط مقامات تحت آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. از میان آنها، 11 نفر بالای 65 سال داشتند. علاوه‌براین، یک شهروند استرالیایی هنگام دیدار با خانواده‌اش در چین دستگیر شد و اکنون به‌دلیل ایمانش با کیفرخواست مواجه است.

مرگ مرد پکنی هشت ماه پس از آزادی از زندان

یک تمرین‌کننده فالون گونگ به‌دلیل حفظ ایمانش به چهار سال حبس محکوم و در این مدت وضعیت سلامتی‌اش به‌شدت وخیم شد و فقط چند ماه پس از آزادی‌اش فوت کرد. او 11 بار به‌طور غیرقانونی در دو دهه گذشته دستگیر شده بود.

استرالیا: یک خانواده براثر تصادف خطرناک با کامیون، به‌طور شگفت‌انگیزی از آسیب در امان ماند

خانمی حادثه خطرناکی را شرح می‌دهد که در آن یک کامیون بزرگ حمل بار سنگین به خودروی خانواده‌اش به‌شدت برخورد کرد. شاهدان صحنه شگفت‌زده شدند از اینکه هیچ‌کسی در خودرو ابداً آسیب ندیده بود.

یونان: بلیت‌های فیلم «نامه‌ای از ماسانجیا» در جشنواره فیلم مستند به‌طور کامل فروش رفت

دو اکران از این فیلم تکان‌دهنده در جشنواره فیلم مستند تسالونیکی باعث شد تا مخاطبان جدیدی درباره آزار و شکنجه فالون گونگ مطلع شوند. بسیاری از آنها گفتند که با دیدن فیلم شوکه شدند. این در حالی است که بلیت‌های هر دو نمایش فیلم، به‌طور کامل به فروش رسید.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2019